| Robert_Roșu_1990 a întrebat:

Pentru cei care joaca CS:GO si pariaza arme pe CSGOLOUNGE. De ce atunci cand castig un pariu nu primesc alte arme in schimb? Imi da doar armele pe care le-am pariat. Va rog sa ma ajutati daca stie cineva.

1 răspuns:
| Nakori a răspuns:

Cand castigi un pariu, o sa primesti armele tale + arme de la alti jucatori care au pariat pe cealalta echipa. Daca pariezi pe echipa cu sanse mai mari de castig, primesti mai putine iteme. Ex: NIP vs Dignitas (NIP - 80% / Dignitas - 20%)
Daca pariezi pe Dignitas primesti mult mai multe iteme daca castiga ei, pentru ca sansele sunt mult mai mici. Cat despre cazul tau, ai pariat iteme de prea putini centi. Sper ca te-am ajutat!