| Andreiii19 a întrebat:

Am pariat si eu la csgolounge niste skinuri de 22 de centi si trebuia sa castig 9 centi, echipa pe care am pariat a castigat, dar cand am dat sa imi iau armele mi le-a dat decat pe cele care le-am pariat. De ce?

2 răspunsuri:
| Elephanthul a răspuns:

Stiu si mie mi s-a intamplat. Pariasem 80 de centi si zicea ca, castig 20 dar nu me-a dat nimic decat itemele mele. Cred ca e pentru ca pariasem pe o echipa cu sansa de castig foarte mare

| Andreiii19 explică (pentru Elephanthul):

Nu conteaza sansa de castig, trebuia sa imi dea itemele straight face