| Digon a întrebat:

Pentru cei care joaca Fifa 15 ultimate team:Un jucator a primit cartonasul rosu si nu mai pot sa joc deloc cu el, zice ca e banned.Cum pot sa joc iar cu el?

Răspuns Câştigător
| Laurian1999 a răspuns:

Pai el este banat din cauza faulturilor pe care le-a facut! Jucatorul este eligibil de joc dupa o perioada de timp ( lunga sau scurta, depinde ). Este cam ca in viata reala.

1 răspuns:
| Rodica_Pop_1979 a răspuns:

Imi poate spune cineva daca primesc cartonas rosu fifa15 ps3 cate meciuri nu joaca jucatorul?