| Chicaaau a întrebat:

Pentru cei care joaca GoalUnited: Stiti cumva daca o sa dea stele GU gratis candva?

Răspuns Câştigător
| GBZ a răspuns:

Iti raspund eu la aceasta intrebare, ai vazut ca a aparut ceva nou in care poti sa-ti inviti prietenii, atunci cand prietenul tau va avea cariera 17 vei primi un pachet de carti iar cand va ajunge la cariera 25 vei primi stele GU iar premiile pot continua cu cat cariera prietenului tau este mai mare, sper sa te fi ajutat si sper sa primesc funda happy

1 răspuns:
| heddy10 a răspuns:

Da asa e cum a zis GBZwinking