| emysz3 a întrebat:

Pentru cei care joaca INKAZEE sau ENOVAA. vreti sa facem schimb de coduri?(am inteles ca se poate schimba doar un cod intre doi useri asa ca trebuie sa fim cat mai multi)

Răspuns Câştigător
| alexandrabacau97 a răspuns:

Eu vreau :-) trimite-mi id, sa vorbim pe mess acolo facem si schimb de coduri

| emysz3 explică (pentru alexandrabacau97):

Emysz3 asta e id meu de mess...vb acolo

5 răspunsuri:
| sshhh a răspuns:

Salut,vreau si eu coduri inkazee, sa facem schimb

| sshhh a răspuns:

Vreau si eu sa facem schimb de coduri INKAZEE.

| Mexicanu24 a răspuns:

Vreau sa facem schimb de coduri pe enovaa id meu: mexicanu94

| Ionut_Eduard_1992 a răspuns:

Conectati-va cu facebook`ul la joc si daca vreti, ne-am format un grup de 43 de persoane (care este in crestere) unde ne trimitem runde intre noi in fiecare zi, multi dintre noi si de 2 ori pe zi la un interval de 12-13 ore.

Daca sunteti interesati imi dati mie un add pe facebook la: http://www.facebook.com/Eduard.Ionutt dar sa specificati ca sunteti pentru ENOVAA ca sa va bag in grup.

Sau puteti da direct request la grupul nostru: http://www.facebook.com/groups/356978534327020/ si va voi da eu ACCEPT + cerere

Succes si va astept!