| Francii99 a întrebat:

Pentru cei care joaca metin2RO pe server LEONIS sunt razboinica lvl 20 cine ma creste pls puppy dog eyes puppy dog eyes {dau fundita}

Răspuns Câştigător
| RapperuL_7603 a răspuns:

Nu cred ca o sa-ti rasp cineva cu ''EU'' straight face, Ai avea mai multe avantaje daca ai fi ninjoaica,ca faci lure,eu de exemplu sunt ninja si mereu sunt crescut,dau anunt ca fac lure la bo, oriunde si ma cresc, daca ti la razboinica faci asa : dai anunt cu ninjoaca ca faci lure si o bagi si pe razboinica in grupa [deschizi 2 metine] cu ninja faci lure si razboinica creste love struck, fundita? puppy dog eyes