| Wolfenstein a întrebat:

Pentru cei care joaca Metyn@... Auziti ce bonusri trebuie sa am pentru a fi un WaR corp bun la duel? daca cineva joaca Metin2roSpeed sa ma caute HadeeS sau la idu d mess : val_men@yahoo.com.

1 răspuns:
| mihaela31 a răspuns:

Trebuie sa ai sword defence, adica aparare anti sabie mai trebuie sa ai two-hand defence, adica aparare anti sabie 2 maini, trebuie sa ai si de HP sa nu mori repede, si aparare bld adica aparare cutite si aparare evantai, aparare clopot. funda?