| PrafDeNutellaCuGustDeCremitaAmestecataCuNesquik a întrebat:

Pentru cei care joaca Mighty Pirates pe Facebook. Stiu ca poti sa ai mateloti daca ai persoane in lista, dar de fiecare data cand invit pe cineva, cand acea persoana vrea sa acepte cererea mea de prieenie se blocheaza ceva si u mai poate accepta. HELP.

2 răspunsuri:
| ksuper31 a răspuns:

Id meu daca vrei sa vb de Mighty Pirates id:yo_ion83yahoo.com

| ZUZUZUZU a răspuns:

Asta mi se intampla si mie, dar trimite din nou cererea si va merge! la mine merge.:d imi dai fundita acum?hee hee