| Gabi_mo_1992 a întrebat:

Pentru cine joaca league of legends cand deschid jocul imi scrie could not load direct3d cine ma poate ajuta va rog cat mai repede

Răspuns Câştigător
| Valon a răspuns:

Da trebuie sa instalezi directx de preferat 9-10-11 sau trebuie sa instalezi driver-ul de placa video sigur asta e ca asa mi-a aratat si mie cand am deschi LoL-u(joc si eu LoL) dupa ce mi-am reinstalat windowsu.

1 răspuns:
| kilgharrah a răspuns:

Incearca sa reinstalezi Directx daca nu merge nici asa inseamna ca este de la placa video...