| 1AlexS a întrebat:

Pentru cineva care nu a avut niciodata tableta sau telefon cu touchscreen imi recomandati ceva din urmatoarele?

-Tableta MYRIA DC0236-4GB, Wi-Fi, 7", 4GB, Allwinner A10 1.0GHz, Android 4.0

-Tableta SMAILO Web Energy 7, Wi-Fi, 7", 8GB, Cortex A8 1.2GHz, Android 4.0,

-Tableta EBODA Essential A160, Wi-Fi, 7.0", Cortex A8 1.0GHz, 4GB, Android 4.0.

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Iti recomand asta http://www.domo.ro/......inch_black
- Procesor mare DUAL CORE CORTEX A9 1.6GHZ
- Ultima versiune de Android 4.1.1 JELLY BEAN
- Wi-Fi & si suport 3G
- 2 CAMERE FOTO-VIDEO
- 1Gb de Ram DDR3
- Memorie integrata 8GB
- Autonomie baterie pana la 4 ore
E buna la pret!

| 1AlexS explică (pentru neluL):

Dar nu sunt foarte proaste cele de sus nu? nu prea ma da banii afar din cas si am de ales intre ele de ziua mea happy

| neluL a răspuns (pentru 1AlexS):

Nu prea poti juca un joc pe ele, au procesorul mic, memorie ram 512...sunt bune doar de navigat in browser fara alte aplicatii. Mai buna mi se pare SMAILO Web Energy 7