| 1AlexS a întrebat:

Chiar vreau sa imi cumpa o tableta dar nu stiu ce sa aleg deoarece nu ma lafai in bani happy.
Ce sa aleg dintr-e urmatoarele :
-Tableta MYRIA DC0236-4GB, Wi-Fi, 7", 4GB, Allwinner A10 1.0GHz, Android 4.0

-Tableta SMAILO Web Energy 7, Wi-Fi, 7", 8GB, Cortex A8 1.2GHz, Android 4.0,

-Tableta EBODA Essential A160, Wi-Fi, 7.0", Cortex A8 1.0GHz, 4GB, Android 4.0.

Dati-mi niste sfaturi cei care aveti happy! MULTUMESC!
DAU FUNDA CELUi CE MA LAMURESTE!

Răspuns Câştigător
| flviusporumbiel a răspuns:

-Tableta EBODA Essential A160, Wi-Fi, 7.0", Cortex A8 1. 0GHz, 4GB, Android 4.0. exact asta o am eu si merge struna de bine o am de 1 an jumate si inca merge ca noua dar trebuie so pastrezi FUNDA? :*:*:*

| 1AlexS explică (pentru flviusporumbiel):

Ia zi cat o ti la incarcat... cand ai luat-o avea incarcator sau ik cumperi separat

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| vladlove123 a răspuns:

E boda...Da oricum nu este nimic bun pentru performantele care au aparut, adica are doar 4 gb memorie, instalezi 4 jocuri de un gb si gata.
Daca vrei tableta adevarata dai un search pe Emag si cauta Evolio evotab Fun, sau Allview speed city, sunt belea, eu le am pe amandoua, Si nici una nu depaseste 5 milioane.