| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cunoscatorii de c.s 1.6.

Recent am aplicat o cerere pentru admin.
Am primit un raspuns pozitiv si mi s-a cerut nickname-ul si password-ul.
Aici intervine o mica problema, nu am mai fost admin pana acum si am lasat acolo in mesaj privat respectivului nickname-ul si pass-ul de pe forum, pentru ca alt nick si pw nu stiu de unde puteam lua.
Am vazut ca mesajul privat mi-a fost citit si acum va intreb pe voi, care-i treaba, cum pot stii daca mi-a activat adminul? Si mai important, cum il activez eu cand intru in joc? funda.

2 răspunsuri:
| Scarlatina a răspuns:

Pai tu... Normal trebuia sa-ti dai Nick-ul din joc si o parola... Si ca sa-ti activezi adminul scrie in consoloa setinfo _pw parola
intre setinfo si _pw se pune space happy Funda!

| w0nderboy a răspuns (pentru Scarlatina):

Folosesc comanda si nu primesc niciun raspuns in consola.