| AnDreYrO a întrebat:

Pentru inceput salutare! Acum 3 luni eram un jucator de cs 1.6 care folosea aimbot. Am aflat de la un coleg ca pot lua alt cs "mai bun" in sensul ca avea grafica schimbata (arme, skinuri etc). Dar rezolutia nu imi placea deoarece era foarte mare. Din greseala am dat rezolutie foarte mica si cand porneam cs se rula in window mode intr-un patrat pe mijlocul ecranului in care nu mai aparea meniul jocului, dupa care se inchidea. Asa ca am sters acel cs si am luat altul dar se intampla aceeasi problema. Si orice cs as descarca patesc acelasi lucru mereu. Am incercat sa rulez cu administratorul dar degeaba. Dau funda pentru cel care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| CristiSatmaru a răspuns:

Si eu am avut aceeasi problema cu steam-ul https://www.youtube.com/watch?v=5UyF7oK7cNo