| Reggaee a întrebat:

Am o problema cu jocul Assassin's Creed 4. Am un calculator cu o placa video mai slaba, dar jocul imi merge daca dau rezolutia mica, dar atunci cand dau rezolutia mica, imaginea jocului se face foarte mica, un patrat in mijlocul ecranului si inconjurat cu negru.Jocul imi merge dupa, bine, dar fireste ca nu pot juca "chiorandu-ma" acolo sa joc. Ajutati-ma va rog!

Răspuns Câştigător
| AndreiStoica003 a răspuns:

Ai plobleme din cauza placi video, stiu ca doar cand joci in rezolutie mica dar n-ai ce face, pe full screen placa ta nu rezista pentru ca e slaba ai putea sa pui cea mai mica grafica(e si cea mai putin detaliata).In rest n-ai ce face, mai bine iti cumperi o placa video mai buna

| Reggaee explică (pentru AndreiStoica003):

Multumesc! Desi nu ma ajuta raspunsul tau, sa joc, iti dau funda ca mi-ai raspuns si ca acum stiu de ce nu mergewinking

| AndreiStoica003 a răspuns (pentru Reggaee):

Cpl