| CARMENCITA a întrebat:

Cine are jocul Velvet Assassin sa-mi spuna setarile (rezolutie, refresh rate, etc.)sau cine stie, ca la mine se vede jocul la rezolutia 1024x768, dar imi apare pe mijlocul ecranului "video mode not supported"? Va rog spuneti-mi si mie setarile ca nu le gasesc sau ce pot face.Sarbatori fericite!

2 răspunsuri:
| Kylexy a răspuns:

Setarile ti le faci tu in optiunile jocului daca nu ma insel chiar option>display>rez. daca la rez de 1280x768 nu iti merge dai rez la 640x480 si asa o sa iti mearga

| CARMENCITA explică:

Va rog nu raspunde-ti aiurea daca nu stiti doar de dragul punctelor.