| RealRap a întrebat:

Pentru jucatorii de cs care au fost admini.
Daca am scris o parola in consola pe care o am la saerverul unde am admin si intru pe un alt server, potate sa-mi afle cumva parola owneru' de la serveru' respectiv?

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Da se poate. Exista plugin care iti fura valoarile memorate in setinfo. Cand intri pe un server necunoscut ar trebui sa intri in config.cfg si sa stergi linia cu setinfo _pw care contine parola ta.

| Robi1444 a răspuns:

Ai scris printr-o comanda sau doara asa simplu?

| RealRap explică (pentru Robi1444):

Prin comanda de parola. am scris-o in consola... zic daca intru pe alt server, owneru' respectiv poate sa afle ce parola am eu?

| Robi1444 a răspuns (pentru RealRap):

Nu poate.

| IMPLICAT a răspuns:

Parola aia este luata in considerare doar la serverul unde ai admin. Parola de la adminul tau este ca si o cheie; folositoare doar la o usa, iar pentru restul usilor, inutila, nefolositoare.