| KHABUL a întrebat:

Pentru jucatorii de minecraft : vreau sa stiu daca am o mapa de 1.5.2 si dau update la 1.6.1 o sa imi bage cai si toate cele pe mapa sau o sa trebuiasca sa fac alta? si cine stie sa imi zica cand apare versiunea originala de la 1.6. Multumesc |FUNDA|

Răspuns Câştigător
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Nu trebuie sa faci alta! ai noroc si cei ce nu au bani de dat pentru minecraft 1.5.2 pentru con acum e simplu si daca il ai demo baga idul meu mark_tuning
sa iti dau versiunea 1.6.1 free

FUnda

| KHABUL explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Am versiunea 1.6.1 cracked doar ca nu o bag inca happy

| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns (pentru KHABUL):

Re a aparut deja versiunea 1.6.2 cracked til dau daca vrei