| mihaitza06 a întrebat:

Pentru jucatorii Metin2 dau Funda! Am downloadat hack-ul acela EasyMetin2 pentru crescut singur, l-am configurat sa mearga si pe Metin2 RO asa cum am vazut pe internet dar ca sa il pot deschide imi cere sa incarc si sa bag card number si card password si nu vreau asta pentru ca nu vreau sa ma trezesc cu cardul gol. Am inteles ca sunt cateva ore pe zi cand este gratis, va rog sa-mi spuneti si mie cand poate fi folosit gratis?

1 răspuns:
| Marius980 a răspuns:

Nu baga nimic! Dai pace la hack! Incearca daca vrei v4a mod, dar momentan nu functioneaza straight face