| VasileGogulina a întrebat:

Pfaaaa, am venit in forza pe Gta Online! DIRECT BAN. Stie cineva de unde pot cumpara conturi de GTA Online? Va rog, ceva Safe, daca ati cumparat.
Orice parere

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Jakye a răspuns:

Ai avut tu ceva, nu ți-au dat ban așa degeaba.

| VasileGogulina explică (pentru Jakye):

Na..Cumperi jocul, dai bani pe StarterPack si SharkCard... farmezi la un cheater ca te saturi sa mori de MK2 si dupa..Reset

| VasileGogulina explică (pentru Wr3nch):

Chiar pe acest site eram, ai cumparat? E safe? Chiar nu vreau scam

| Wr3nch a răspuns (pentru VasileGogulina):

Eu personal nu, ca imi place grind-ul pentru ce joc dar e popular si mi l-au recomandat alti ca fiind ok. Acum na, sa ne intelegem, alea is deja modate cu maximum cash si puse probabil pe privat, deci nu risti nimic.

| VasileGogulina explică (pentru Wr3nch):

Ce vrei sa spui prin "privat"?

| Wr3nch a răspuns (pentru VasileGogulina):

S anul vada altii cati bani ai si sa dea report.

| VasileGogulina explică (pentru Wr3nch):

Hmm..ciudat, cine ar fi deranjat ca am milioane in cont =/

| Wr3nch a răspuns (pentru VasileGogulina):

Nu stiu aia care incep de la zero si dau bani grei pe shark cards? Cand tu ai sute de milioane si eu stiu ca 8 milioane is 75 de euro mi-ar fi si mie ciuda. laughing

| VasileGogulina explică (pentru Wr3nch):

Si eu am dat bani pe Shark si cand am vazut ca fac milioane de la cheateri..am cazut in ispita