| MeGustaaaaa a întrebat:

Pierdut site ofer fundita! Vreau niste site-uri cu multe jocuri Multy Player gen Club Penguin, Pandanda etc.
P. S.-Imi trebuie doar jocui in care imi fac cont! Am gasit odata un site cu multe jocuri Mluty Player, dar nu-l mai stiu.
Nu imi dati jocuri online doar cu cont si nici jocuri Dress Up.Sunt fata da' jocuri Dress Up nu vreau.Doar gen Club Penguin, Pandanda etc.

4 răspunsuri:
| co0L a răspuns:

Y3

| MeGustaaaaa explică (pentru co0L):

Jocuri in care imi fac cont orbete!

| co0L a răspuns:

Asa zi pa iaventure quest world, hero smash, mech quest

| DeyvDavid a răspuns:

OurWorld,PerfectWorld,Panfu(daca mai exista.).Cam atatea stiu sper sati placahappy