| smarandio a întrebat:

a venit vacanta si ma plictisesc cine-mi zice niste jocuri asemanatoarea cu pandanda sau club penguin sau va rog imi dati un cot de pandanda sau club penguin daca imi ziceti jocuri asemanatoare cu pandanda sau club penguin sa fie cu cont fara downloadare fundita

3 răspunsuri:
| myruna2012 a răspuns:

Farmerama

| AtAkUs a răspuns:

Panfu,migoland,ourworld,woozworld,si altele pe miniclip.com la sectiunea multiplayer

| smarandio explică:

Best in the worldddd! cm punck id de mes ameu narcis.mequest@yahoo.com