| Hulpoi_Florin_1924 a întrebat:

Pirateria adica sa iau jocuri gratis depe site-uri cum ar fi piratebays este ilegal in Romania ca un preten vrea sa pirateze da eu ieam zis ca vine potera

3 răspunsuri:
| HLucian a răspuns:

Nu vine nimeni, stai linistit

| sykaTHEoNe a răspuns:

Daca ar fi adevarat toata Romania ar fi la bulau XD
Nu te speria ca nu e adevarat poti si tu si prietenul tau sa piratati cate jocuri vreti ca nu vine nimeni dupa voi, grija de unde luati jocurile ca pot sa va infecteze tot PC-ul in doar 3 minute (eu am incercat pe siteul ala cu free steam games si asta s-a intamplat, videoul e de la unul "Luckystrike" care eu iti zic sa dai report, are subscriberi boti, si toti scriu ca e adevarat, iar eu cand am scris ca e fake mi-a sters commentul)
Deci bafta la piratat!winking

| Hulpoi_Florin_1924 explică (pentru sykaTHEoNe):

Igg games e virusat ca iau unele jocuri de acolo