| ovy777 a întrebat:

Placa mea video nu merge foarte bine in jocuri.Acum,intrebarea: Ce trebuie sa aiba o placa video, ca sa mearga bine jocurile(am inteles ca frecventa de memorie dar vreau sa stiu sigur). Daca se poate sa imi spuneti si mie ceva placi video mai bune pentru jocuri, sa aiba 1gb sau 512 mb. Funda+vot!

1 răspuns:
| Marinake a răspuns:

Salutare ovy777... uite ce iti recomand eu:nVidia GeForce 9800 GTX
Stiu ca este scumpa dar nu exista joc care sa nu iti mearga.Sau ceva mai ieftin un GeForce 8400 GT. Sper ca ti-am fost de ajutor