| Extr3meLife a întrebat:

Play Station 4 Slim 1 TB : Assasins Creed Odyssey sau Farming Simulator 19? As dori sa stiu care dintre cele doua ar avea mai multe fps si pe care mi-l recomandati dintre cele doua.

1 răspuns:
| DarthNiger a răspuns:

1080p 30fps insa ai putea sa ai frame drop-uri uneori, dar nu cred iar de Farming Simulator nu stiu ce sa spun, eu am jucat Farming Simulator 2017 pe PC si am un PC de rahat si am putut sa joc, sigur 2019 o sa iti mearga mult mai bine decat Assasins Creed pe PS4.