| blackbird000 a întrebat:

Please return on March 11, 2012, after 03:40 GST, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account. La ce se refera cand spune sa ma intorc pe 11 martie dupa 03:40 GST?E vreo ora sau ce?Cine imi poat explica?
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Cred ca se refera la ora... cauta si tu pe google nu crezi ca poate gasesti ceva?

| blackbird000 explică (pentru Castiel):

Am cautat si nu am gasit nimic referitor la o ora,eu ma gandeam ca daca ar fi o ora ar fi dimineata, dar, acum nu stiu