| 0PopaPorno a întrebat:

Nu merge sa intru pe id. Si cand dau la forgot password zice : We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account.

Please return on February 09, 2012, after 13:21 GMT, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account. Why must I wait?

Ce dracu are?

3 răspunsuri:
| Andrusccaaa a răspuns:

Maine la ora 13:21 ti-l vei recupera.

| 0PopaPorno explică (pentru Andrusccaaa):

Pai astazi este in 9.

| AndreyChirita a răspuns:

Am patit si eu asta odata. Yahoo! are un sistem de protectie. Cand bagi parola de mai multe ori gresit se blocheaza contul si trebuie sa astepti 12 sau 24 de ore pana se deblocheaza (in cazul tau trebuie sa astepti pana pe 09, 2012, after 13:21 GMT. Dupa o sa poti sa dai recuperare parola raspunzand la intrebarile secrete care le-ai ales cand ti-ai facut contul (daca le mai ti minte).

Iti doresc mult succes.