| Lyx3770 a întrebat:

Plzzz niste servere de samp RolePlay?

4 răspunsuri:
| UzzY475 a răspuns:

HostName: Silent^Games Test
Address: 92.80.9.42:7777
Players: 2 / 50
Ping: 14
Mode: Global RPG v2.0
Map: San Andreas

| vally1234 a răspuns:

Intra aici 95.65.24.97:7777 se da VIP hai repedetongue

| legionarul12 a răspuns:

195.225.58.228:7777 Romania Best Rp. Contactati Legionaire pentru ajutor.

| Laurenntiumihhai a răspuns:

Cel mai cool server uite-l dar mentionezi ca te-a trimis Laurentiu avem cei mai buni admini si helperi masina personala poti lua de cand incepi dar trebuie sa ai bani cel putin 500.000$ dar daca ma vezi pe server te ajut ca sa vorbesti dai " t " si dupa ce vrei sa spui precizez ca trebuie sa fie o persoana langa tine ca sa vada ce spui daca nu e nimeni vorbesti degeaba dar o sa te ajut eu cand intru ca stau destul de mult in vacante asa in timpul scolii nu prea PRECIZEZI CAND INTRI CA TE-A TRIMIS Laurentiu Server IP: 89.42.200.34:7777
Host Name: |Samp.OnlyPro.Ro|