| iulain13 a întrebat:

Poate cineva sa-mi faca counter strike source-ul sa imi mearga? Eu am 2 Gb rami, 256 placa video, 160GB hard disk. La mapele mari mi se vede in reluare, si cu boti si online. Am incercat si sa-mi schimb windosul de mai multe ori, si sa-mi schimb counterul, dar tot nu merge... Eu de obicei oc pe un server la cae i general sunt bagate mape mari...

4 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Spune modelul procesorului si al placii video

| iulain13 explică (pentru bogdan324):

Uite id-ul meu de mess: iulian.andrei13. Si mai vorbim acolo

| iulain13 explică (pentru bogdan324):

Uite: procesorul ste pentium(R) D CPU 2.8 GB.sI PLACA VIDEO... NUSh de unde sa aflu... Nici nu stiu de unde am 256 Mg laughing)) Ai timeviewer?

| bogdan324 a răspuns (pentru iulain13):

Da