| mtvdany a întrebat:

Poate nu am selectat ce trebuie! Buna. Am o mica problema: Vreau sa accesez contul de la facebook si nu ma pot loga. Ok idea e ca: 1. Pe tell sunt Logat Dar de pe pc nu ma pot loga. 2. Cand dau sa trimit Email de confirmare pentru acel cod de schimbarea parolei nici acolo nu ma lasa sa ma logez pe email. Nici pe fb si cici pe Email! Dar pe tell sunt logat! Daca cineva mi-ar fi schimbat parola m-ar fi deconectat de pe tell si asta nu so intamplat bun ok ci idea mea este. Cum pot sa aflu parola de la yahoomail.com ca nici aceme mici intrebari secrete nu le mai stiu si or trecut 10 ani de atuncia dar nu pot accesa nici Facebook nici YahooMail... Din ce cauza poate sa fie asta?

1 răspuns:
| TwinCities a răspuns:

Mi-am uitat si eu parola la Yahoo dar am intrat pe apicatia de pe telefon (android) si nu mi-a cerut nici o intrebare.Acum nu stiu daca mai merge dar totusi merita sa incerci.