| Thatgirl18 a întrebat:

Buna. Am o problema. Mama nu isi poate accesa contul de Facebook de nicio culoare. Nu e problema ca nu mai stie parola, ci ca s-a umblat la setarile de security si trebuie sa primeasca un cod generat de Facebook pe care il acceseaza tot din contul de Facebook, iar pe email si pe sms nu primeste nimic, adica n-are alternative. Stie cineva cum sa facem? p.s:nu am cum sa accesez contul nici de pe alte dispozitive.
Cine ma ajuta sa rezolv problema primeste funda.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Are optiunea de „Am uitat parola". Click pe ea si sa urmeze pasii.

| Thatgirl18 explică (pentru darrio2007):

Asta e chestia. nu e vorba de uitarea parolei

| darrio2007 a răspuns (pentru Thatgirl18):

Este o alta varianta de a recupera contul.

| Zuzu1991 a răspuns:

"cod generat de Facebook pe care il acceseaza tot din contul de Facebook"
m-ai pierdut, cum poate cineva sa intre pe FB, daca, ca sa intre trebuie sa intre inainte sa intre?!?

iar, "mi-am uitat parola" e raspunsul pentru tine, NU CONTEAZA daca o stii, doar asa poti recupera si pasul 2

| Illuminati2016 a răspuns:

Un Boomer mai putin pe Facebook laughing