Întrebare recomandată | AdyAdrian5 a întrebat:

Salut,am incercat sa ma logez pe contul de google dar nu a mers,asa ca am dat la am uitat parola,dar cand sa scriu email-ul de la cont pentru trimiterea linkului de uitare a parolei,spune ca e gresit email-ul, dar nu e gresit pentru ca am incercat de mai multe ori si tot nu am reusit sa trimit linkul ala, ce sa fac?

9 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| qLoveSmileღ a răspuns:

Cred ca depinde si de browserul pe care-l folosesti. Da mai multe detalii

| FrumoasaTa a răspuns:

Daca doresti vorbim pe mess si te poti folosi de contul meu. Oricum nu ma folosesc de el

| Serafir a răspuns:

Nu scrie acel email la care ai uitat parola scrie altul

| amuzanta a răspuns:

Fa-ti altul

Răspuns utilizator avertizat
| ralucutzica a răspuns:

Cotul este blocat, cauta pe youtube.

| AdyAdrian5 explică:

Multumesc mult pentru ajutor, mi-am facut un cont nou

| GhostNights a răspuns:

Daca chiar e gresit email-ul atunci fa-ti alt cont.