| RedBarrels a întrebat:

Poate sa-mi spuna cineva cum sa fac sa reduc lag-ul din Burnout Paradise Ultimate Box?
Am 18-25 FPS, o metoda ceva, niste texturi very low sa le descarc ceva?
!

Răspuns Câştigător
| Florin1303 a răspuns:

Poti incerca tu toate metodele din lume daca ai un PC mai slabut nu prea ai sanse sa mearga mai bine crede-ma am incercat...Scuze ca nu te-am ajutat prea mult dar voiam doar sa-ti spun asta.

1 răspuns:
| alexboss2020 a răspuns:

Am o metoda magica, si reaspunsul esteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cumparati alt PC!