| UnTriunghiEchilateral a întrebat:

Pot decoda un xbox 360 cu kinect? Exista vreun risc daca l-as decoda(sa se strice si sa nu mai mearga) pentru ca jocurile de xbox sunt mult prea scumpe(Daca e cineva din Pitesti poate stie si unde s-ar putea decoda)

Răspuns Câştigător
| SimineaVlad1 a răspuns:

Nu exista rscuri ca pe xbox sa se intample ceva daca il decodezi dar tu vrei sa iei jocuri de pe net si atunci poti avea o problema poti lua virusi care sa ii incetineasca mersul si durata vieti cel mai bine e sa scanezi toate jocurie pentru xbox luate de pe net