| Zazon1243 a întrebat:

Pot instala Asphalt 9 pe un device incompatibil? Dati-mi un link la un video care nu e fake daca merge.Funda.Si puteti sa-mi spuneti cum ati facut voi daca l-ati instalat.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Nu, nu poti. Chiar daca instalezi apk-ul nu va porni, si vei umple memoria degeaba.

| Zazon1243 explică (pentru Wr3nch):

Atunci de ce fortnite care e icompatibil pe unele device-uri merge perfect pe ele...

| Wr3nch a răspuns (pentru Zazon1243):

Merge in videori care te prostesc sa descarci virusilaughing Realitatea e alta.

| Zazon1243 explică (pentru Wr3nch):

Da,daca am vazut si video-uri cu :free gta 5 on Android! download now!, pfff 64 gb intr-un telefon de 32 gb.100 %fake