| LoloSkate a întrebat:

Heii TPU! Spuneti-mi va rog de unde pot sa cumpar replica iphone 6 / 6s plus ( adica Iphone 6 fake ). sau dati-mi un link daca puteti.
Mersii, funda! :3

7 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

De ce ai cumpara o replica? Ele sunt facute prost si daca se strica o piesa ceva e gata de ele. Plus ca replicile veritabile ale iPhone 6/plus te costa 500-600 de lei. Ma rfer la replici, care sunt beton facute.

| LoloSkate explică (pentru Pool77):

Vreau sa ii cumpar surioarei mele. Are 5 ani si isi doreste mult. si nu dau 30 de milioane. oricum nu isi va da seama.

| Pool77 a răspuns (pentru LoloSkate):

Am inteles, si cand se sctrica si n-o mai poti face? laughing Ce faci cumperi inca una?

| MarcelineBMTH a răspuns:

Olx laughing

| BelaLugosi a răspuns:

Hei. Nu mai bine il iei original? Acum e la o super reducere http://bit.ly/1cKWzrD

| noon123 a răspuns:

Stiu eu intra pe odnoklassniki, si pune camere de supraveghere si videeo acolo o sa gasestibig grinbig grin:d