| farcasalexandru a întrebat:

Pot sa am la un laptop doua placi video gen una interna si una externa?

Si daca da imi spuneti va rog o placa video pana in 150 de euro?

1 răspuns:
| N0xEterniS a răspuns:

Da se poate. 150 e mult prea putin. Iti trebuie placa video, adapter si PSU si laptopul trebuie sa fie compatibil. Mai trebuie sa mai pui ceva bani si daca tot mai pui, mai bine iti strangi pentru PC.
Asa va trebuie celor care cumparati laptop'uri pentru gaming laughing