| Munteanu_Serban_1990 a întrebat:

Daca am 2 placi video la un laptop (una integrata si una externa) cum fac ca jocurile sa ruleze pe cea externa?

FUNDA! Placa video externa este AMD Radeon si cea integrata Intel HD.

2 răspunsuri:
| PopAdrian a răspuns:

Cand dai clik dreapta pe ecran ar trebui sa fie niste optiuni grafice de unde sa iti poti alege placa video de pe care sa rulezi in continuare, sau din setarile jocului. SPor!

| Munteanu_Serban_1990 explică (pentru PopAdrian):

Incercat, nu este asta solutia big grin precizez windows 7 utilizez pentru cine stie ceva