| AlexandruTimu a întrebat:

Pot sa completez 100% GTA San Andreas pe mobil ca si pe calculator? Daca o fac pe calculator, primesc niste lucruri misto, dar nu stiu daca merge si pe mobil.

Răspuns Câştigător
| Geo30033 a răspuns:

Pe mobil o sa fie mai greu, si nu o sa poti trece de o misiune cu urmaritul unui om pe moto, dar daca stii cum sa o faci cred ca iti da lucruri la fel ca pe pc. respect.

| AlexandruTimu explică (pentru Geo30033):

Nu imi fac eu probleme ca nu pot sa fac. La cate jocuri joc pe PC si pe telefon, nu cred ca va fi o problema. Mersi mult!

1 răspuns: