| HeadGeneral a întrebat:

Pot sa imi bag bani in fortnite fara card, parintii nu vor sa imi dea cardul, Pot sa ma duc la acele atm -uri de la magazine si sa bag acolo Pe paysafe sau ceva sa pot baga bani in fortnite? Sau orice alta metoda de a baga bani in fortnite fara card!

3 răspunsuri:
| AgentTorque a răspuns:

Nu baga bani in fornite, sincer pentru ce? niste prosti de skinuri de caca...
Mai bine iti iei o shaorma sau pizza de bani aia

| Marcovreacatelmic a răspuns:

Salut! Eu cand imi iau de la atm-uri jocuri eu nu bag prin paysafe ca tot imi trebuie card acum na sa fie ca la xbox eu iti sugerez sa nu bagi bani in fortnite ca skinuri nu e egal cu skilluri stii ce zic acum poti sa faci ce vrei eu ti-as zice sa gasesti un "atm" cu licente jocuri si sa incerci sa iei un card dala de cativa dolari sa incerci (eu iti zic la xbox acum daca ai ps4 nu stiu cu ce sa te ajut)