| ImmortalQueen a întrebat:

Pot sa imi schimb numele la conquiztador? {Funda}

Răspuns Câştigător
| xSequel a răspuns:

Din pacate nu poti sa ti-l schimbi. V-a trebui sa iti faci un cont nou. Dar poti sa faci urmatorul lucru daca vrei neaparat sa-ti schimbi numele : rogi un moderator de acolo(apare pe chatul principal cu scrisul verde) sa-ti schimbe numele.

4 răspunsuri:
| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Nu iti poti schimba numele.O zi frumoasa sa ai

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Nu, decat parola ti-o poti schimba.
Bye.kiss.

| ᴥʙɛʙɛᴌᴜṣḁᴥ a răspuns:

Nu poti... decat parola daca vrei sau iti faci alt cont... fundita?

| Maria_1187 a răspuns:

Poti sa iti schimbi numele. Intri pe chat si rogi un moderator sa te marcheze. Te marcheaza apoi iesi din cont si cand intri iti da o casuta in care sa iti scrii numele. :*