| parishiltonbia a întrebat:

Pot sa joc sims 3 online fara sa il descarc sau sa platesc? Daca da, imi puteti da un site unde pot face asta? Daca nu, cam cat ar costa jocul si de unde pot sa il cumpar?

4 răspunsuri:
| unnumesecret a răspuns:

Da pe facebook,, funda?

| parishiltonbia explică:

Voiam sa zic sims 3, nu sims social, pe care il joc deja pe facebook dar care mi se pare cam plictisitor.

| Daniel_Luta_1994 a răspuns:

Nu stiu

| catalina34566 a răspuns:

Buna sper ca mesajul meu sa te ajute sims trei nu stiu dar de 2 da daca ai fecebook il gaseti pe acest link:https://apps.facebook.com/......imssocial/