| GeorgeMojoiu a întrebat:

Pot sa ma joc Counter Strike Globall Offensive pe placa asta video:
placa video NVIDIA GEFORCE 7300 LE., ddr2, d-sub, dvi, 512 mb, 64 bit functionala

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ai putea sa il rulezi la low cu 30 fps

| AndyMkd a răspuns:

Poi sigur nu o sa mearga cum trebuie jocul (asta in primul rand) + Daca vrei sa joci pe un server iti trebuie CS GO pe steam happy Deci nu poti jucam nici cu BOTI (pentru ca nu ai cele necesare pentru a rula jocul corect).Si nu poti juca nici pe server.Imi pare rau. Good Luck.(Funda?)