| SporeBox a întrebat:

Pot sa ma loghez cu un cont de psn pe doi useri? Contul meu actual de psn este pe un user pe care eu nu il prea folosesc si am incercat sa ma deloghez si sa ma loghez pe celalalt dar are doar optiunea de a-mi face altul. Pot sa fac cumva?

Răspuns Câştigător
| victor16R a răspuns:

Pai scrie acolo ca faci cont si in loc sa dai rrgister dai login si iti pui contul si o sa ai 2 si le schimbi cum vrei. zici ca esti user nou dar tu dai doar login. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| SporeBox explică (pentru victor16R):

Funda. Multumesc!

1 răspuns: