| H3ADsHoT a întrebat:

Pot sa mai adaug inca 5 gb de ram pe langa cei 4 sau trebuie sa cumpar o placuta de 8? Cum imi dau seama daca am 2 sloturi sau numai 1?
http://www.pcgarage.ro/......-2gb-grey/

2 răspunsuri:
| Mandeliu a răspuns:

Vezi ca nu e greu sa verifici cate sloturi are laptop-ul.In spate are o placuta cu 4 suruburi.O desfaci, iar acolo o sa vezi placuta ram si HDD-ul.Ridica placuta, si vezi daca mai este un loc liber, adica un slot.Si gata.Nu iti fie frica, e facut special placuta aia ca sa usureze accesul la placute si HDD.

| H3ADsHoT explică:

Pe alte site-uri scrie ca are 2 sloturi, pe unele ca 1.