| 7uP112 a întrebat:

Pot sa-mi schimb placa video la laptop? fund cui ma lamureste

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Oricine ai fi sa stii ca nu atrage pe nimeni fundul tau. laughing Oricum pentru a-ti putea raspunde la intebare ar trebui sa stim denumirea. Exemplu : HP Presario g6 sau altul pentru a putea sti daca placa video este dedicata (separata) sau integrata (in placa de baza).

| 7uP112 explică (pentru Salontanul):

Scuze am vrt sa scriu fundalaughing) ma grabeam. Laptopul e fujitsu Siemens

| Salontanul a răspuns (pentru 7uP112):

Da, dar imi trebuie si codul lui. Fujitsu-Siemens sunt mai multe tipuri. Trebuie sa urmeze o denumire si un cod din litere si cifre. Vezi pe spate nu scrie model?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fund laughing serios? n-am ce face cu el