| c0pil1n a întrebat:

Pot sa primesc banii inapoi daca am cumparat o cheie cu un joc de pe eneba?
Am cumparat fifa 20 si nu merge. Cand dau sa selectez limba imi iese din joc.
Turbez

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca deja e activata nu.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

E o problema de compatibilitate la tine pe pc. Ai toate driverele la zi, ultima versiune de windows, antivirul oprit in timpul instalarii, media player instalat, etc?

| c0pil1n explică (pentru Wr3nch):

Am tot si tot nu merge. Sa fie din cauza, ca nu am o maneta?

| Mateanul a răspuns (pentru c0pil1n):

Nu asta ar fi cauza. Dar fiindca nu poti returna cd-ul eu zic sa mergi mai departe si sa ei ca suspect principal OS-ul si dupa configuratia pc-ului. De accea te rog sa ne zici ce configuratie ai la pc si sa incerci de asemenea un reinstall la windows. Sigur se poate rezolva.