| Mt2chaos a întrebat:

Sall fratilor. am o problema mi-am instalat windowsu si nu mai merge fifa 13 l-am scos din nou am incercat tot... mi-am sos din nou origin fiindca nu il aveam. imi intra in joc dar dupa ce selectez limba imi iese afara ce are imi puteti spune si cum il rezolv.va rog funda.

5 răspunsuri:
| IncorrectUsername a răspuns:

Pai,dupa ce ai instalat windows-ul, ai instalat driverele si toate cele necesare?
Ti se potrivesc cerintele de system?
Ai facut uppdate la placa video?

| Mt2chaos explică (pentru IncorrectUsername):

Nu nu am facut dar nu stiu sa le fac daca ma puteti ajuta...

| IncorrectUsername a răspuns (pentru Mt2chaos):

Ai mess? Add dr.bmx10.Dar vorbim maine!

| CostyCola98 a răspuns:

Pc tau are unele chestii incompatibile

| Mt2chaos explică:

Si fifa 13 mergea inainte dar acum nu merge...