| MadyMady a întrebat:

Pot sa schimb parola pe transformice? Daca da cum? xD

10 răspunsuri:
| juNkie a răspuns:

Vrei Să Slăbeşti Rapid?
Poţi Slăbi 15 Kg În Doar 30 De Zile Fără Diete Sau Exerciţii Fizice.
www.BlogulMariei.com
Afaceri ieftine
Cauti Afaceri? Oferte bune Afaceri, Cumpara pe tocmai.ro.
www.tocmai.ro
Detoxifiere Colon
Cit timp pierzi zilnic la toaleta? Afla secretul regularitatii!
www.WellnessPlusInt.com

| mariustare12345 a răspuns:

Nu poti sa o sghimbi madymady daca ai un hack sa-mi dai pnetru transformice da-mi id :marius_steaua_11

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parola pe tm? ei bine,acum s-a adaugat change password, unde poti sa iti chimbi parola cu un cod primit pe e-mail.dar sunt sigur ca stii tu asta, adm raspuns pentru ca nu ai dat fundita(:

| cecilia123 a răspuns:

Da,poti! 1.Intri pe transformice dai "am uitat parola"
2.O sa-ti ceara numele de utilizator si adresa de email le scrii
3.Dai valideaza.
4.Astepti sa iti vina parola noua prin email(bineinteles doar daca ai adresa confirmata)
Sper ca te-am ajutat!♥

| Magda02 a răspuns (pentru cecilia123):

Poti sa imi spui cat dureaza pana ce iti baga codul de schimbat parola? Te rog mult! big grin

| cecilia123 a răspuns (pentru cecilia123):

Imediat apare

| MehRoxy a răspuns:

Thmne.
cica nu se poate rolling on the floor
pai dai la Menu
si jos scrie Change your password
ei bine dai click akl si gttongue

| Mellisaa a răspuns:

Dai la meniu apesi pe schimati parola si iti pui emeilul acolo la mesenger ai o scrisoare este un cod il copiezi si pui paste acolo

| alammbahduku a răspuns:

Animale 2013

| Deutza_Deea_1989 a răspuns:

Daca am un cont pro si nu este al meu cum ii shimb parola?