| pierduta a întrebat:

Poti instala/avea pe calculator Microsoft Office 2003 si 2007 in acelasi timp? Le poti folosi, dupa nevoie, ambele versiuni sau acest lucru este imposibil?

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Ce om normal la cap ar face asa ceva, mai ales ca exista Office de la Microsoft ONLINE si GRATIS? https://office.live.com/start/default.aspx

| Clujean25 a răspuns:

Nu le poți folosi pe ambele, și nu le poți avea instalate concomitent. Însă cu MS Office 2007 poți deschide, crea și modifica atât formatele MS Office 2003, cât și bineînțeles cele ale versiunii 2007.