| Gabryela5799 a întrebat:

Pot avea in acelasi timp pe un calculator Microsoft Office 2003 si Microsoft Office 2007?

8 răspunsuri:
| ronin33dan a răspuns:

DA! Instalezi pe doua partii de hard acelasi soft!
Problema este ca vor apare erori la deschidere!
Dar de ce as vrea si 2003 si 2007? Foarte ciudata alegerea, daca totusi as vrea asa ceva as opta pentru 2003 care a fost cel mai stabil si 2010 care este cel mai nou desi prea multe din 2010 eu nu am folosit (ma refer la aplicatii)! Succes!

| ταξιδιώτης a răspuns:

Nu se poate happy

| Robert a răspuns:

Nu poti.Recomand 2007 si daca vrei poti salva documentele cu word 97-2003.Recomand 2007 e foarte bun.

| onasis1961 a răspuns:

Da! Numai cine il instaleaza sa stie cum!

| missbee a răspuns:

Da. Eu am avut înainte să îmi reinstalez windowsul.

| YukikoMaya a răspuns:

Din cate stiu nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pentru ca se suprapun automat deoarece au aceeasi baza de date(sau asa ceva) deci trebuie sa alegi unul...

| irinnnnnaaaaaa a răspuns:

Da poti sa ai, adica asa am eu la info pe calculatorhee hee pe am2